Praktické

Kde

Hotel fantazie v Chotěboři

Kdy

16. 5. – 19. 5. 2019 (Anglický běh)

Co

Hra Valley of Shadow je designována tak, aby byly možné jak české běhy, tak anglické mezinárodní běhy. V současné době vyhlášený běh je anglický a detaily k němu jsou k dispozic na anglické verzi webu.

První anglický běh Valley of Shadow.

Máme pro vás připravené dva balíčky, které se liší pouze s ohledem na komfort ubytování, na kvalitu hry nemají vliv.

Základní balíček obsahuje ubytování na čtyřlůžkovém pokoji se sdílenými sociálkami na chodbě, plnou stravu, workshopy a samozřejmě také hru. Cena je 2500 Kč.

Balíček de luxe obsahuje ubytování v apartmánu pro dvě osoby s možností přistýlky, kde je koupelna a toaleta. Pak samozřejmě obsahuje také plnou stravu, workshopy a samozřejmě také hru. Bude ideální, pokud byste se případně domluvili, s kým na pokoji chcete být. Cena je 3000 Kč. Těchto pokojů je omezený počet.

Detailní informace o jsou uvedené v Game Design Dokumentu: GD Dokument.

Nejdůležitější praktické informace:

Hra a workshopy

Hra samotná trvá cca 4 hodiny a odehrává se v sobotním odpoledni. Hře však předchází workshopy, které začínají ve čtvrtek v 20:00 a pokračují během celého pátku a sobotního dopoledne. Během workshopů se hráči naučí vyjadřovat se prostřednictvím Blues a vytvoří si postavu a její dějový oblouk. Hru tedy není možné hrát bez účasti na workshopech.

Detaily ohledně rozvrhu víkendu jsou v GD Dokumentu.

Tanec a gender

Blues není fyzicky náročný tanec a není potřeba jej umět předem. Vše potřebné se naučíte během workshopů. Bluesové role Lead a Follow nebudou na akci spjaty s gederem hráče. Stejně tak tvorba postav a jejich příběhy jsou na Genderu zcela nezávislé.

Fyzický kontakt a bezpečnost

Hra samotná i tanec blues vyžaduje vyšší míru fyzického kontaktu. Vždy však bude kladen důraz na bezpečnost a komfort hráčů. Na hře se nebude odehrávat žádná fyzická kontrontace a pro vyjádření násilí a intimity jsou ve hře stanovené bezpečné mechaniky (blíže popsané v GD Dokumentu).