Autoři

Kateřina Morgain Holendová

Kateřina Morgain Holendová

Hraje a organizuje larpy od roku 2003, od roku 2007 je také součástí Tempus ludi, z.s., v rámci kterého pořádá akce. Na larpu ji baví experimentovat s různými způsoby vyprávění příběhu a hledat nové možnosti. Jejím prvním větším experimentem bylo Dance Macabre – taneční larp, který představuje její první kroky na poli kombinování tance a larpu. Podílela se také na přípravě Cien Anos de Soledad larpu, experimentální hry, která testovala větší množství nových mechanik jako nástrojů pro vyprávění příběhu.

Blues se věnuje od roku 2012 a od roku 2015 jej i příležitostně učí. Po mnoha letech a mnoha tancích, které zkoušela, konečně našla tanec, který je přesně tím, co hledala. Na blues miluje všechno – hudbu, náladu, styl pohybu, spojení mezi partnery i prostor pro vlastní vyjádření, které nabízí.

Iva Vávrová

Iva Vávrová

Larpy hraje od roku 2009 a dlouhou dobu taky zůstávala jen u toho. V poslední době ale začala spojovat příjemné (larp) s užitečným (svojí prací) a začala překládat české larpy do angličtiny a spolupracovat na jejich uvedeních pro mezinárodní publikum – pracovala tak například na mezinárodních bězích larpů Hell on Wheels, Legie: Sibiřský příběh nebo De la Bête. V larpu ji hodně baví zkoušet nové způsoby, jak sdělovat příběhy a emoce, a hodně se také zajímá o to, jak zajistit, aby larp byl pro všechny hráče stejně přístupná a příjemná zábava.

Tanec je pak jejím druhým největším koníčkem přibližně stejně dlouho a různých druhů a stylů tance si také prošla nespočet – blues je pro ni potom jednou z posledních a nejoblíbenějších zastávek na téhle cestě. Líbí se jí na něm, že nabízí svobodu vyjádření a prostor pro oba partnery, a právě proto jí přijde jako skvělý stavební kámen pro larp.

Anna Vrtálková

Anna Vrtálková

Anna hraje larpy přibližně od roku 2009 a o pár let později je začala také organizovat. Má za sebou tvorbu a organizaci vyjednávacího larpu Konec dějin či romantickou komedii z prostřední filmové americké střední školy Prom. Ráda vytváří typově odlišné hry, proto ji bluesový larp okamžitě zaujal. Tanci se věnuje od raného dětství, byť k bluesu samotnému se dostala teprve na podzim roku 2016. Na bluesu ji baví hudba, propojení mezi partnery, možnost se nenechat jenom vést, ale také se zapojit do vytváření tance. Propojení larpu a bluesu jí přijde jako jedinečná příležitost vytěžit to nejlepší a nejzajímavější z obou a vytvořit něco nového.
Jakub Míšek

Jakub Míšek

Jakub se larpům věnuje od roku 2011, první designerské zkušenosti získal na škole larpového designu Škool. Zajímá ho larpová hudební dramaturgie, tedy aktivní a funkční propojování hry a hudby. Podílel se na tvorbě her Bucañero, Za obzor a spolupracoval na hudební složce Requiem: Reichskinder.
Jakub "Balda" Balhar

Jakub "Balda" Balhar

Jakub se larpům věnuje od roku 2003 a na tvorbě larpů se podílí od roku 2011. Na larpu ho baví experimentovat s různými formáty a možnostmi předávání příběhů. Mezi experimenty, na kterých se podílel patří Za obzor – Pirátský larp na reálné plachetnici a například Čí Sny Sníš – Němá hra, postavená na vnímání hudby a její interpretaci.

K přípravě a uvádění Valley of Shadow se připojil po betatestu, kterého se zúčastnil jako hráč.

Petr "Lex" Růžička

Petr "Lex" Růžička

Je členem spolku Tempus ludi, z.s. v rámci kterého se podílí na organizaci akcí. Společně s Morgain se podílel na tvorbě a mnoha uvedeních Dance Macabre.

K přípravě a uvádění Valley of Shadow se připojil po betatestu, kterého se zúčastnil jako hráč.

Šárka Růžičková

Šárka Růžičková

Šárka je profesionální fotografka, která svým pozorným okem dokumentuje larpy a taneční akce již mnoho let. Spolupracovala například na Dance Macabre a bluesových akcích pořádaních skupinou Bluesin` Prague.

Bára Klapalová

Bára Klapalová

Na Valley of Shadow je Bára zodpovědná za krásné obrazy inspirované atmosférou larpu. Hodně doporučujeme i prohlédnout si její další tvorbu třeba na Facebooku.
Ondřej Levý

Ondřej Levý

Ondřej pro Valley of Shadow dělá správu a design stránek, za což mu velice děkujeme.

Tempus ludi, z.s.

Jedná se o zapsaný spolek, který je využíván k administrativnímu a právnímu zázemí pro organizaci larpů od roku 2007.